BİNA TESİSATI

ELGİ ELEKTRİK; bina ve endüstri tesislerine yönelik elektrik tesisat mühendisliği tasarım-danışmanlık hizmetleri veren ve kurulum yapan bir mühendislik firmasıdır.

Firmamız; mekanların-endüstriyel tesislerin yaşanılabilir hale getirilmesi için gerekli tüm elektromekanik ve teknolojik sistemler için yapıya özel tasarım üretmektedir. Tasarım anlayışımız; sürdürülebilir, sorunsuz ve ekonomik çalışan bina için mühendislik tarifi vermektir. Firmamız; güncel literatüre hakim nitelikli mühendislik anlayışı ile doğru sistem tasarımları yapma hedefindedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını sizlere en hesaplı fiyatlar ile sunan firmamız sizlerden aldığı olumlu geri dönüşler ve referanslar sayesinde bugünlere başarı ile gelmiştir. Daima en iyi ve kaliteli malzemeleri kullanmaya özen göstermekteyiz bu sayede ileride oluşabilecek arıza ve uyumsuzlukları asgari seviyelere çekmeyi de başarmaktayız. Kullandığımız ürünleri fiyat ve kalite seviyeleri için yaptığımız araştırma ve geliştirme çalışmaları ile bugün sizlere en iyi hizmetleri sunabilmekteyiz.

Elektrik proje, departmanımızda görevli, konusunda tecrübeli ve uzman mühendis ve tekniker kadroya sahip ELGİ ELEKTRİK olarak profesyonel, çağın teknolojisine, idari ve teknik şartnamelere, ilgili yasa ve yönetmeliklere uygun projeler üretiyoruz.

Müşterilerimiz ile etkileşimli, dinamik ve hızlı bir süreç yönetimi gerçekleştirerek, projelerimizi kısa sürede teslim ediyoruz.